Muzejs “Sēlija” piedalās ceļošanas akcijā tūrisma maršrutā “Baltu ceļš”

Tūrisma akcija "Baltu ceļš"Visas vasaras garumā  (no 7. jūnija līdz pat 22.septembrim) Kurzemes un Zemgales plānošanas reģioni organizē ceļošanas akciju Sēlijā, Zemgalē un Kurzemē tūrisma maršrutā “Baltu ceļš”. Akcijā piedalās arī Viesītes muzejs “Sēlija”. Sēļu loka maršrutā no Latvijas iekļauts muzejs “Sēlija”, Stupeļu pilskalns, Jāņa Jaunsudrabiņa muzejs “Riekstiņi”, Sēlpils pilskalns, Saltupju svētavots Aknīstē, amatniecības centrs “Rūme” Zasā un Dignājas pilskalns.

Dalība akcijā ir pavisam vienkārša:

    • Dodies uz kādu no BALTU CEĻA objektiem (skati akcijas karti vai maršruta ceļvedi);
    • Uzņem foto un dalies ar to savā Facebook vai Instagram profilā (foto jābūt redzamam publiski);
    • Atzīmē #BALTUCEĻŠ un attiecīgā maršruta loka tēmturi: #KURŠIRULLĒ (kuršu loks Kurzemē), #VARENIEZEMGAĻI (zemgaļu loks Zemgalē), #VIEDIESĒĻI (sēļu loks Sēlijā), #ŽEMAIŠI (Lietuvā), #AUKŠTAIŠI (Lietuvā).

Akcijas noteikumi apskatāmi ŠEIT. Akcijas karte ŠEIT.

Balvās autentiskas kuršu rotas no “Baltu rotām” un praktiski Zemgaļu amatnieku darinājumi! Balvas tiks piešķirtas katru nedēļu un to ieguvēji tiks izziņoti Kurzemes un Zemgales plānošanas reģionu Facebook un Instagram profilos, kā arī plānošanas reģionu mājaslapās.

Plašāku informāciju par akciju, Baltu ceļa maršrutu un tajā esošajiem tūrisma objektiem meklē arī mājaslapā www.baltucels.lv.