TV spēle “Ar kājām pa mājām” viesojas Viesītē

Ar Kājām pa mājām ciemojas Viesītē27. augustā pulksten 21.25 kanālā RETV skatāma TV spēle “Ar kājām pa mājām”, kuras laikā aktieris Andris Bulis izstaigās Viesīti, bet viesītē dzimušais aktieris Māris Korsietis ciemosies Salacgrīvā.

Raidījumā Latvijas slavenības interaktīvā veidā liks iepazīt savas bērnības takas citām slavenībām, un visur līdzi dosies spēles vadītājs, jeb kā viņš pats sevi dēvē – vadātājs, Mikus Frišfelds, kurš kopā ar komandu kapteiņiem Jāni un Lienu cilpos pa visu Latviju. Jaunā sezona būs skatāma kanālā ReTV katru piektdienu plkst. 21.25 sākot ar 27. augustu.

Māra Korsieša dzimtajā pilsētā ciemosies aktieris Andris Bulis, bet Salacgrīvā Andra Buļa dzimtās takas izstaigās bijušais viesītietis, Daugavpils teātra aktieris Māris Korsietis. Izrādās, abi aktieri ir ļoti labi draugi un Māris bieži ciemojas pie Andra Salacgrīvā.

Andris Bulis izstaigās Māra Korsieša bērnības takas Viesītē. Viesīti Māris uzskata par Sēlijas sirdi – maza, klusa pilsētiņa, tomēr ar daudz ievērojamām vietām. TV spēles laikā Andrim Bulim būs jāizpilda vairāki uzdevumi, lai uzzinātu visu par Viesīti senāk un šodien. Uz Viesītes kultūras pils jumta kafejas pauzē tiks baudīta cigoriņu kafejas “Alīda” garšas. Viesītes muzejā “Sēlija” būs jāspēj atrisināt krustvārdu mīkla par Mazo Bānīti, bet muzejā “Paula Stradiņa skola” tiks noskaidrots, kuras drapes spēj nomierināt visvairāk.

Raidījuma laikā uzdevumi tiks risināti arī pie Viesītes vidusskolas, Mīlestības takā un pilsētas vēsturiskajā centrā. Paralēli Andra Buļa takām Viesītē, Viesītē dzimušais Māris Korsietis centīsies izpildīt uzdevumus Andra Buļa pilsētā Salacgrīvā. Mārim Korsietim būs uzdevums mest zvejnieku zābaku, pārspējot sieviešu rekordu. Tāpat Mārim būs iespēja deklamēt dzejoli no Andra Buļa jaunākās dzejas grāmatas, atminēt vietējos vārdus, kā arī kopā ar vadītāju Jāni radīt pavisam jaunu picas recepti.

Vadātājs Mikus, kā iepriekš, dosies dalībniekiem soli pa priekšu, atstājot norādes, uzdevumus un iepazīstinās skatītājus ar aizraujošiem stāstiem par pilsētu. Savukārt vadītāja Liena raisīs interesantas sarunas ar raidījuma viesiem, bet Jānis priecēs ar savu azartu un jokiem.

Skatieties raidījumu par Viesīti 2021. gada 27. augustā pulksten 21.25 TV kanālā RETV.