Viesītē atzīmēs pilsētas 94. gadadienu

2022. gada 4. februārī plkst. 10:00 aicina uz sarunām par Viesīti (Peldu ielā 2, Viesītē) Pirms 94 gadiem, 7. februārī, ar Latvijas Republikas valdības rīkojumu Viesītei tika piešķirtas pilsētas tiesības. Par godu svētkiem, Viesītes muzejs “Sēlija” un Viesītes kultūras centrs “Sēlija” aicina uz dažādiem pasākumiem par un ap Viesīti!

Rīkojumu par pilsētas tiesību piešķiršanu Viesītes miestam 1928. gada 7. februārī pagastnamā nolasīja miesta skrīveris Kārlis Bagātais. Pēc kārtas Viesīte kļuva par 45. Latvijas pilsētu.

  • 4. februārī plkst. 10.00 muzejs “Sēlija” aicina uz sarunām par Viesīti (Paula Stradiņa skolā, Peldu ielā 2, Viesītē) – būs iespēja aplūkot vēsturiskas pilsētas fotogrāfijas, tiks demonstrēti Sēlijas novada televīzijas videoieraksti, kā arī ikviens aicināts dalīties atmiņās un pārdomās par Viesītes pilsētas pagātni un nākotni, svinot 94. gadus kopš pilsētas tiesību piešķiršanas.

Viesītē atzīmēs pilsētas 94. gadadienu

  • 6. februārī plkst. 15.00 aicina ieskatīties pilsētas vēsturē un koncertzālē baudīt Kaspara Markševica un mūziķu grupas koncertu “Visam savs laiks”.

  • 11. februārī plkst. 17.00 Viesītes Kultūras centrs “Sēlija” Tradīciju zālē aicina uz sarunu vakaru par Viesīti “Cik dažādi mēs esam…”

Ieeja uz visiem pasākumiem bez maksas. Pasākumi notiek “zaļajā” režīmā, apmeklētājiem uzrādot derīgu Covid – 19 sertifikātu.