Aizkraukles “Uzņēmēju dienās 2019” piedalās arī Viesītes novads

Aizkraukles uzņēmēju dienas 2019

Aizkraukles “Uzņēmēju dienas 2019” ir lielākais uzņēmējdarbības pasākums Vidusdaugavas reģionā. Tā galvenais notikums izstāde–gadatirgus norisināsies 16. martā Aizkraukles sporta centrā. Viesītes novadu pārstāvēs gan ražotāji, gan Tūrisma informācijas punkts, kas atrodas muzejā “Sēlija”.

Jau 8 gadus pēc kārtas Aizkraukles novada pašvaldība organizē “Uzņēmēju dienas”, kas sākotnēji bija pazīstamas ar nosaukumu “Pārnovadu uzņēmēju dienas”. Tradicionāli šajā pasākumā savu dalību ņem arī Viesītes novada uzņēmēji un tūrisma pakalpojumu sniedzēji.

Šogad dažādas aktivitātes norisinās 5 dienu garumā, taču nemainīgi galvenais notikums ir sestdienas izstāde–gadatirgus. Tās laikā apmeklētājiem būs iespēja iepazīt Viesītes novada ražotājus. Šogad uz Aizkraukli dosies SIA “RA 5”, kas pazīstama ar zīmolu kafeja “Alīda”. Lones zeltaino plūškoka sīrupu piedāvās Gita Kļaviņa, bet  Z/S “Vilciņi” raibas vistu olas un veselīgu papildbarību mājputniem. Z/S “Priekšāres” tirgos savā saimniecībā sietu sieru, savukārt domāt par jauno dārza darbu sezonu palīdzēs rožu stādaudzētava SIA “Ārītes”.

Viesītes Tūrisma informācijas punkts izstādes apmeklētājus iepazīstinās ar tūrisma piedāvājumu ne tikai Viesītē, bet Sēlijā kopumā. Gaidot jauno tūrisma sezonu, izdoti jauni krāšņi tūrisma bukleti, kas bez maksas būs saņemami izstādes laikā. Viesītes novads ir iekļauts gan jaunajā tūrisma projektā “Sēlijas salas”, gan starptautiskajā Latvijas–Lietuvas tūrisma maršrutā “Baltu ceļš”. Tāpat varēs uzzināt par iespējām apmeklēt muzeju “Sēlija” un par jaunāko tūrisma pakalpojumu – braucienu ar Viesītes elektrobānīti.

Uzņēmēju izstāde–gadatirgus notiks 16.martā no plkst. 9.00–15.00 Aizkraukles novada Sporta centrā, Lāčplēša ielā 21, Aizkrauklē.