Ar tūrisma tirgu Viesītē atklās jauno tūrisma sezonu Sēlijā

3. Sēlijas tūrisma tirgus Viesītē 30. aprīlī

30. aprīlī Viesītes muzejā “Sēlija” norisināsies jau trešais Sēlijas tūrisma tirgus, kurā varēs satikt amatniekus, ražotājus un tūrisma pakalpojumu sniedzējus no visas Sēlijas.

Gaidot jauno ceļošanas sezonu, sestdien, 30. aprīlī no 10.00 līdz 16.00 Viesītes muzejā “Sēlija” norisināsies trešais Sēlijas tirgus. Tirgū savus produktus un tūrisma galamērķus reklamēs gan uzņēmēji un mājražotāji, gan pašvaldību objektu pārstāvji un nevalstiskās organizācijas.

Tūrisma tirgus viesus priecēs Jēkabpils novada tautas deju ansambļi, Eiropas deju kopa “Daugavietes”, folkloras kopa “Lauce” no Jaunjelgavas un grupa “Laimīgs gadījums” no Sunākstes. Savus līdzpaņemtos tūrisma čemodānus prezentēs Sēlijas kopienas – iecienītākie tūrisma galamērķi.

Pēcpusdienā tirgus apmeklētājiem muzejs “Sēlija” piedāvās ekskursijas pa Viesītes pilsētu. 13.00 gida pavadībā būs iespējams izstaigāt Viesīti kājām un apmeklēt muzeju “Paula Stradiņa skola”, bet no 14.00 varēs doties braucienos ar Viesītes elektrobānīti.

Trešo Sēlijas tūrisma tirgu rīko Viesītes muzejs ”Sēlija”, kopienu sadarbības tīkls “Sēlijas salas”, Aizkraukles novada un Kokneses Tūrisma informācijas centrs, Jēkabpils novada Tūrisma informācijas centrs, Augšdaugavas novada tūrisma, atpūtas un kultūras iestāde “TAKA” sadarbībā ar Sēlijas tūrisma pakalpojumu sniedzējiem.

Ar tūrisma tirgu Viesītē atklās jauno tūrisma sezonu Sēlijā