No 21. oktobra līdz 15. novembrim muzejs apmeklētājiem slēgts

Muzejs slēgts no 21. oktobra līdz 15. novembrim.Līdz ar Latvijas Republikas valdības izsludināto ārkārtējo situāciju un pastiprinātajiem drošības pasākumiem, Viesītes muzejs “Sēlija” apmeklētājiem klātienē ir slēgts no 2021. gada 21. oktobra līdz 15. novembrim.

No 21. oktobra Latvijā uz četrām nedēļām izsludina mājsēdi jeb stingrus iedzīvotāju pārvietošanās ierobežojumus, lai būtiski ierobežotu Covid-19 infekcijas izplatību, mazinātu slogu veselības aprūpes sistēmai un glābtu pēc iespējas vairāk cilvēku dzīvības.

Šajā laikā apmeklētājiem tiek slēgtas kultūrvietas – muzeji un tiem radniecīgas mākslas un vēstures priekšmetu eksponēšanas vietas, bibliotēkas, arhīvi, kultūras centri, mākslas galerijas, izstāžu zāles, brīvdabas estrādes, teātra ēkas un to ārtelpas, koncertzāles un to ārtelpas, arī vietas, kur tiek organizēti amatiermākslas kolektīvu mēģinājumi.

Plašāk par jaunajiem ierobežojumiem iespējams uzzināt oficiālajā Covid-19 informatīvajā mājaslapā. Saudzēsim sevi un līdzcilvēkus!

No 11. oktobra muzeju “Sēlija” iespējams apmeklēt tikai ar Covid-19 sertifikātu

No 11. oktobra muzeju “Sēlija” iespējams apmeklēt tikai ar Covid-19 sertifikātuNo 2021. gada 11. oktobra stājas spēkā stingrāki drošības nosacījumi kultūrvietu, tostarp, muzeju, apmeklējumam. Turpmāk muzejā atļauts ienākt tikai uzrādot sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19, vīrusa pārslimošanu vai negatīvu testa rezultātu. Turpināt lasīt “No 11. oktobra muzeju “Sēlija” iespējams apmeklēt tikai ar Covid-19 sertifikātu”

Eiropas kultūras mantojuma dienās Viesītē skatāma izstāde “Jēkabpils – Krustpils tiltam – 80”

2021.09.16. Foto_Muzejs_Selija_izstade_Jekabpils_tilts (1)
Krustpils–Jēkabpils tilts, 1930. gadi. Foto no Lidingo 11 privātkolekcijas, fotogrāfijas autors nezināms.

No 17. līdz 19. septembrim Viesītes muzejā “Sēlija“ skatāma izstāde par Jēkabpils–Krustpils dzelzceļa tiltu, atzīmējot Eiropas kultūras mantojuma dienas, kas šogad veltītas dzelzceļam. Turpināt lasīt “Eiropas kultūras mantojuma dienās Viesītē skatāma izstāde “Jēkabpils – Krustpils tiltam – 80””

Ar plašu programmu Viesītē atzīmēs Eiropas kultūras mantojuma dienas

Ar plašu programmu Viesītē atzīmēs Eiropas kultūras mantojuma dienas

No 17. līdz 19. septembrim Viesītes muzejā “Sēlija” atzīmēs Eiropas kultūras mantojuma dienas, kas šogad veltītas dzelzceļam.

2021. gads Eiropā pasludināts par dzelzceļa gadu un tam par godu šī gada Eiropas kultūras mantojuma dienu tēma ir tieši dzelzceļš, kas Latvijā izvērsta plašāk kā transports. Turpināt lasīt “Ar plašu programmu Viesītē atzīmēs Eiropas kultūras mantojuma dienas”