No 21. decembra līdz 11. janvārim muzeja iekštelpas apmeklētājiem slēgtas!

Muz

Lai  saudzētu Latvijas iedzīvotāju veselību, no 21. decembra līdz 11. janvārim pastiprināti drošības pasākumi, 17. decembrī lēma valdība, veicot grozījumus Ministru kabineta rīkojumā Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”. Tie nosaka , ka šajā 3 nedēļu periodā apmeklētājiem būs slēgtas muzeju iekštelpas, bet turpinās darboties muzeju brīvdabas teritorijas, kurās būs jānodrošina cilvēku vienvirziena kustību, jānovērš cilvēku plūsmu sastapšanās un jānodrošina vismaz 2 metru distancēšanās. Ar šādiem nosacījumiem darboties varēs arī dabas takas.

Viesītes muzejs “Sēlija” informē, ka muzeju iekštelpas šajā laikā slēgtas. Taču apmeklētāji, ievērojot 2 metru distanci, joprojām var doties pastaigās muzeju ārtelpās –

Mazā Bānīša parkā, izstaigājot kādreizējo šaursliežu dzelzceļa depo,
• savukārt pie Paula Stradiņa skolas iespējams atpūsties Mazā ezeriņa krastā vai izstaigāt labiekārtoto Mīlestības taku.

Tāpat šajā laikā nestrādās bibliotēkas, izstāžu vietas un citas kultūrvietas, kā arī nedrīkstēs organizēt gadatirgus (arī Ziemassvētku tirdziņus).

Lai visiem drošs un veselīgs svētku laiks! Plašāk par jaunajiem drošības nosacījumiem lasiet Veselības Ministrijas mājaslapā. Saudzēsim sevi un savus līdzcilvēkus!