Drošība muzejā

Muzejs atvērts epidemioloģiski drošajā režīmā.Saistībā ar aktuālajām prasībām Covid-19 izplatības ierobežošanai, aicinām būt atbildīgiem un ievērot piesardzības pasākumus, lai Jūsu muzeja apmeklējums būtu pilnībā drošs.

Viesītes muzejs “Sēlija” pieņem individuālus apmeklētājus vai vienas mājsaimniecības locekļus tikai ar derīgu vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu. Visiem apmeklētājiem obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs.

Grupu ekskursijas tiek apkalpotas pēc iepriekšēja pieraksta tikai Mazā Bānīša parkā, ja visi dalībnieki var uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu un lieto mutes un deguna aizsegu.

Personas, kuras neievēro epidemioloģiskās drošības prasības, muzejā netiek apkalpotas!

  • Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzeja darbiniekiem ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm aizliegt ieiet muzejā un lūgt atstāt telpas.
  • Lūdzam ievērot 2 metru distanci no muzeja darbiniekiem, kā arī ar sapratni uzklausīt muzeju darbinieku norādījumus.
Biežāk uzdotie jautājumi

Drošība muzejā. vadlīnijas.Vai muzejam ir mainīts darba laiks?
Nē! Gan Paula Stradiņa skola, gan Mazā Bānīša parks ir atvērts muzeju ierastajā darba laikā no otrdienas līdz sestdienai no 10.00 līdz 17.00.

Vai muzeja apmeklējums ir iepriekš jāpiesaka?
Tas ir vēlams. Muzeja apmeklējums obligāti jāpiesaka tūristu grupām ar gidu.

Vai muzeju drīkst apmeklēt ar bērniem?
Bērni līdz 12 gadu vecumam drīkst apmeklēt muzeju kopā ar pavadošo personu bez Covid-19 sertifikāta vai testa. Muzeja apmeklētājiem no 7 gadu vecuma obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs.

Vai šobrīd tiek apkalpotas grupu ekskursijas?
Grupas tiek apkalpotas tikai Mazā Bānīša parkā. Visiem grupas dalībniekiem jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts, kā arī jālieto mutes un deguna aizsegs. Nepieciešams iepriekš pieteikties.
Paula Stradiņa skolā grupu ekskursijas šobrīd netiek apkalpotas!

Vai muzejā notiek muzejpedagoģiskās un svinību programmas?
Svinības muzejā nenotiek, bet muzejpedagoģiskās programmas notiek saskaņā ar skolu apmeklējuma kārtību.

Vai iespējams doties braucienā ar elektrobānīti?
Ziemas sezonā braucieni nenotiek.

 

Jaunāko informāciju par izmaiņām un drošības nosacījumiem varat uzzināt Covid-19 oficiālajā  valsts mājaslapā. Lai drošs muzeja apmeklējums!

Par citiem aktuālajiem muzeja  jaunumiem sazinieties ar muzeja darbiniekiem!