Veiksmīgi aizvadīts 3. Sēlijas tūrisma tirgus (VIDEO)

Veiksmīgi aizvadīts 3. Sēlijas tūrisma tirgus2022. gada 30. aprīlī Viesītes muzejā “Sēlija” norisinājās 3. Sēlijas tūrisma tirgus, kurā pulcējās mājražotāji, amatnieki un tūrisma pakalpojumu sniedzēji no dažādām Sēlijas vietām.

Tirgus laikā muzicēja grupa “Laimīgs gadījums” no Sunākstes, kā arī uzstājās folkloras kopa “Lauce” no Jaunjelgavas un Jēkabpils novada deju kolektīvi. Tirgotāju rindās bija pārstāvēta Viesīte, Elkšņi, Lone, Ērberģe, Sece, Jaunjelgava, Bebrene, Nereta, Leimaņi, Zasa, Dignāja, Kaldabruņa, Jēkabpils, Varieši un Skrīveri. Varēja iegādāties dažādu keramiku, rakstainus cimdus, dizaina apģērbu un aksesuārus, stādus, pārtiku un citas lietas.

Sēlijas kopienas prezentēja tūrisma čemodānus, stāstot par saviem galamērķiem un apskates objektiem. 3. Sēlijas tūrisma tirgu pie sevis aicināja Jaunjelgava, Viesīte, Aknīste, Asare, Gārsene, Zasa, Dviete, Bebrene un citas kopienas.

Trešo Sēlijas tūrisma tirgu rīkoja Viesītes muzejs ”Sēlija”, kopienu sadarbības tīkls “Sēlijas salas”, Jēkabpils novada kultūras pārvalde, Jaunjelgavas Kultūras centrs sadarbībā ar Aizkraukles novada un Kokneses Tūrisma informācijas centru, Jēkabpils novada Tūrisma informācijas centru, Augšdaugavas novada tūrisma, atpūtas un kultūras iestādi “TAKA” un Sēlijas tūrisma pakalpojumu sniedzējiem.