Vēl līdz 31. janvārim iespēja iesniegt priekšlikumus Latviešu vēsturisko zemju un kultūrtelpu attīstības plānam

Vēl līdz 31. janvārim iespēja iesniegt priekšlikumus Latviešu vēsturisko zemju un kultūrtelpu attīstības plānamReaģējot uz plašo atsaucību, Latvijas Nacionālais kultūras centrs informē, ka priekšlikumus Latviešu vēsturisko zemju un kultūrtelpu attīstības plāna izstrādei iespējams iesniegt vēl laikā līdz 31. janvārim.

Līdz iepriekš noteiktajam datumam 17. janvārim tika saņemti 276 priekšlikumi no visas Latvijas. No Sēlijas saņemts vislielākais ideju skaits – 67 priekšlikumi. Vairākus no tiem iesniedza arī Viesītes muzejs “Sēlija” un Viesītes kultūras centrs “Sēlija”. Saņemtie priekšlikumi kultūras, tūrisma un uzņēmējdarbības, valodas, pētniecības, izglītības, kopienas kapacitātes un citās jomās tiks apkopoti un izmantoti Latviešu vēsturisko zemju un kultūrtelpu attīstības plāna sagatavošanai.

Priekšlikumus Latviešu vēsturisko zemju un kultūrtelpu attīstības plāna izstrādei iespējams iesniegt līdz 31. janvārim, aizpildot anketu ŠEIT. Anketa sastāv no trim daļām – paša priekšlikuma vai ieceres, ziņām par tās īstenošanu un informācijas par pieteicēju (lai plāna veidotāji nepieciešamības gadījumā varētu sazināties un precizēt anketā norādīto informāciju).