No 26 maija Viesītes muzejs “Sēlija” atkal atvērts apmeklētājiem

Muzejs atkal atvērts apmkeklētājiem

Esam priecīgi paziņot, ka no 26. maija durvis saviem apmeklētājiem atkal ver Viesītes Tūrisma informācijas punkts, Viesītes amatniecības centrs, kā arī Viesītes muzeja “Sēlija” nodaļas – Paula Stradiņa skola un Mazā Bānīša parks. Jūs ciemos gaidīsim ierastajā muzeja draba laikā no otrdienas līdz sestdienai (10.00-17.00). Šobrīd katrā nodaļā vienlaicīgi uzņemsim maksimāli 15 cilvēkus. Ieteicams savu apmeklējumu pieteikt iepriekš, lai būtu iespējams nodrošināt sociālo distancēšanos. Apmeklējumu iespējams pieteikt: pa tālruņiem +371 28681126 (Viesītes TIP), +371 29116334 (muzejs) vai rakstot uz tip@viesite.lv

Apmeklētāji tiek lūgti apmeklēt muzeju, ja tiem nav saslimšanas simptomu. Mums rūp gan Jūsu, gan sava veselība, tāpēc sargāsim viens otru! Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija!

Muzejā būs jāievēro 2 m distance no citiem apmeklētājiem, izņemot vienā mājsaimniecībā dzīvojošos. Apmeklētājiem būs iespēja mazgāt rokas ar ziepēm vai dezinficēt rokas. Apmeklētājiem šobrīd nebūs pieejams skārienjūtīgais ekrāns Viesītes TIP, kur iespējams uzzināt par tūrisma iespējām Viesītes novadā, drošības apsvērumu dēļ.

Latvijas muzeji no 13. maija sākuši pakāpeniski vērt durvis apmeklētājiem, īstenojot kopīgu informatīvo kampaņu #TiekamiesTagad. Apmeklētāju ērtībai muzejā izvietoti spilgti dzelteni vienota dizaina un informācijas materiāli, kas veidoti saskaņā ar valstī noteiktajām sanitārā protokola prasībām un aicina apmeklētājus rūpēties par sev un apkārtējiem drošu viesošanos muzejā. Kampaņu organizē Latvijas Muzeju biedrība. Par šo kampaņu vairāk informāciju var atrast LMB platformā muzeji.lv.

Tiekamies muzeja 20. dzimšanas dienas gadā! Nāc vai brauc ciemos un uzzini, cik interesanta ir Viesītes vēsture un kādi ievērojami cilvēki dzimuši un dzīvojuši Viesītē!