Viesīti iespējams iepazīt aizraujošā spēlē “Cilpo Viesītē”

Jaunajā spēlē “Cilpo Viesītē”, kas pieejama mobilajā lietotnē, iespējams aizraujošā veidā izstaigāt Viesītes vēsturisko centru, meklējot atbildes par pilsētas vēsturi un apskates objektiem.

Aktīvās tūrisma centrs sadarbībā art Viesītes tūrisma informācijas punktu izstrādājis viedspēli “Cilpo Viesītē”, kas pilsētniekiem un Viesītes viesiem ļauj aizraujošā veidā iepazīt pilsētas ielas, vietas un namus.

Spēle izveidota lokveida maršrutā 4 km garumā, kas kājām aizņem apmēram 1,5 stundu. Spēles sākumpunkts – Viesītes muzejs “Sēlija” A. Brodeles ielā 7. Spēle sastāv no vairākām cilpām, kuras secīgi risinot, var tikt pie nākamā jautājuma. Jautājumiem pieejamas papildiespējas, kuru atbildes atrodamas turpat pilsētas ielās.

Kas nepieciešams, lai spēlētu?

  • Spēli var spēlēt kā individuāli tā vesela komanda;
  • Pilnībā uzlādēta viedierīce, kas ļauj pieslēgties GPS un internetam;
  • Bezmaksas lietotne LOQUIZ, kas bez maksas pieejama App Store un Google Play;
  • Iegādāts spēles kods, kas jāievada lietotnē.

Pusotras stundas garumā spēle iepazīstina ar visām nozīmīgākajām Viesītes vietām, aicinot apmeklēt arī Viesītes muzeju “Sēlija”. Sēlijas sirds, Viesīte, patiesi glabā īstus dārgumus! Baudi vēsturiskās mazpilsētas šarmu, dodies dabas oāzē mīlestības pilnā dumbrājā, sadzirdi sēļu valodu un uzzini pilsētas ciešo saikni ar āžiem un vilcieniem!